Poznaj nasze aplikacje

x2 Manager

Program X2Manager to bogate w funkcje centrum zarządzania każdą wielkością firmy o profilu gastronomicznym. Aplikacja posiada przejrzysty interfejs zbudowany w oparciu o bardzo bogaty wachlarz funkcji. Interfejs programu został oparty o technologię MDI dzięki czemu w wygodny sposób można pracować w wielu oknach funkcyjnych aplikacji.

x2 Kasa

Oprogramowanie gastronomiczne X2Kasa to bogata w funkcje, w pełni przystosowana do wszelkiego rodzaju działalności gastronomicznej, aplikacja. Interfejs aplikacji został stworzony dla terminali z ekranami dotykowymi, dodatkowo zaimplementowano obsługę gestów, co pozwala na błyskawiczne wykonywanie, często wykorzystywanych funkcji, z jakich na co dzień korzysta użytkownik systemu.

x2 Sys

Program X2Sys – to program służący do realizowania wydruków fiskalnych, rozchodów magazynowych oraz dba o wykonywanie cyklicznych backupów bazy danych. Program X2Sys jest bezobsługową aplikacją działająca obszarze „Tray” systemy Windows.

x2 KDS

X2KDS to aplikacja stanowiąca interaktywny sposób realizowania zamówień w kuchni. Na monitorze wyświetlane zostają zamówienia które są przesłane z programu sprzedażowego X2Kasa. Personel kuchenny ma możliwość interaktywnego wpływania na stan zamówień np. potwierdzenie realizacji wykonania potrawy lub informacje zwrotną o braku surowców do przygotowania danego zamówienia. Istnieje również możliwość komunikacji z użytkownikami innych części X2System za pomocą wcześniej zdefiniowanych krótkich wiadomości tekstowych.

x2 Hotel

Oprogramowanie doskonale się nadaje do moteli, małych hoteli ale również do dużych obiektów sieciowych. Dzięki modułowi zarządzania siecią X2ADRS, w który wyposażone są nasze systemy hotelowe, możliwe jest spinanie wielu placówek w jedną sieć. Oprócz całej funkcjonalności X2Manager moduł hotelowy posiada także funkcjonalności zarządzania recepcją.

x2 Raport

Program służący do generowania raportów dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkowników X2System. Nowoczesny manager firmy pozbawiony możliwości analizy danych, śledzenia różnorakich współczynników czuje się jak ślepiec na drodze szybkiego ruchu. Aby być konkurencyjnym i aby móc reagować natychmiast na to co niesie ze sobą codzienność konieczne jest podejmowanie bardzo szybkich ruchów i decyzji.